• Strona główna
  • Kontakt
  • Mapa strony
Ostatnia aktualizacja: 18.04.2018
Nawigacja:

Aktualności:

NOWY ADRES SKLEPU: Pragniemy poinformować, że od  dnia 16.04.2018 r. przyjmujemy naszych klientów pod nowym adresem sklepu: Aleja Konstytucji 3 Maja 8 w Rawie Mazowieckiej (przy rondzie Henryka Skierkowskiego). 

Poprzednio ulica K.S. Wyszyńskiego 1

Serdecznie zapraszamy!


Wybierz ofertę która Cie interesuje:

BRAMY GAR.

  

O NAS:

Jesteśmy firmą działająca w branży budowlanej z powodzeniem od kilku lat. Specjalizujemy się w wykonywaniu dociepleń budynków oraz sprzedaży i montażu okien oraz drzwi. W naszej ofercie znajdują się również wykończenia wnętrz, docieplanie poddaszy, obróbki blacharskie, montaże podsufitki dachowej.

Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorswa i organy administracji publicznej.

Nasi pracownicy to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Zapewniamy profesjonalne wykonanie naszych usług, a także wsparcie i doradztwo w wyborze odpowiednich materiałów.

Nasza firma działa na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Prowadzimy dwa punkty sprzedaży, w Rawie Mazowieckiej i Białej Rawskiej, w których znajdą Państwo oferowane przez nas produkty i usługi.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a także do odwiedzenia naszego nowgo sklepu w Rawie Mazowieckiej przy alei Konstytucji 3 Maja 8.

Ostatnie wiadomości